Sicílie

Sicílie 2006

Přehledová mapka Sicílie

Na Sicílii jsme se vypravili v září 2006 společně s několika desítkami dalších cestovatelů ze všech koutů naší země. Dopravu, polopenzi a další služby včetně průvodců nám zajišťovala cestovní kancelář Kudrna z Brna. Dlužno říci, že dobře. Procestovali jsme Sicílii ne sice celou, ale značnou část určitě a to jak kolmo, tak i autobusem. Autobusem jsme jeli především ty méně záživné (anebo naopak příliš "výživné") úseky a po téměř celou dobu zájezdu nám bus vezl osobní věci, naše "bydlení" a pivo :-)

V sedlech našich bejků jsme se pak kochali přírodou, horami, mořem, dokopci i skopci a jízdou na kole vůbec. Protože je v tomto období na Sicílii pro našince ještě příjemně teplo, došlo i na koupání a večery jsme obvykle trávili ve společnosti dalších účastníků zájezdu a množství výborného vína. Zpívalo se, povídalo, malinko jsme zlobili (když oni jsou ti němci takoví suchaři :-) a ráno se po úspěšném provedení oživovacích pokusů našich tělesných schránek vyráželo dál.

Mimochodem, rozdíl mezi nejmladším a nejstarším účastníkem zájezdu byl více než sedmdesát let a parta to byla skvělá. Na Sicilce a vulkanických ostrovech jsme společně strávili celkem 13 dnů + čtyři dny cesta z/do ČR a drtivá většina účastníků za tu dobu ujela podle svých možností něco mezi pěti sty a sedmi sty padesáti kilometry. Samozřejmě v sedle svých ořů.Cefalu

Sicílie den po dni...


Zpět na akceÚvod

Akce

Fotky

Kukbuk

Linux

WebkaSlackware
   Linux
Rohloff
BMW Motorcycles

Webová kamera Hlásná Třebaň

Kontakt